Ogłoszenia

01.12.2019


Intencje

01.12.2019

INTENCJE MSZALNE 01.12.2019-08.12.2019

I NIEDZIELA Adwentu - 1 grudnia

07:30 +Helenę Jabłońską – od chrześnicy Zofii
09:30 Dziękczynna z prośbą o bł. Boże dla Barbary Całka z racji ur. – od przyjaciół
11:30 Dziękczynna z prośbą o bł. Boże dla Marty Kasprzyk z racji urodzin – od chrzestnej i całej rodziny, dla Aleksandra Werenc, Oliwiera Rembelskiego, Juliana Zabiegło z racji 1r.ur.
18:00 +Janinę Kozioł 10r.śm., - od córek Grażyny i Barbary z rodzinami

PONIEDZIAŁEK - 25 grudnia

07:00 +Jerzego Śliza – od żony
18:00 +Andrzeja Wawszczak – od rodz. Karasków i Jagodów

WTOREK - 26 grudnia

07:00 +Tadeusza Kur – od sąsiadów
12:00 Dziękczynna z prośbą o bł. Boże dla GÓRNIKÓW emerytów i rencistów oraz ich rodzin – „Solidarność” CZOK Czeladź
18:00 +Andrzeja Wawszczak – od siostry Anny z rodziną

ŚRODA - 27 grudnia – święto św. Barbary dziewicy i męczennicy

07:00 +W intencji Róży Żywego Różańca – św. Barbary
10:00 Dziękczynna z prośbą o bł. Boże dla GÓRNIKÓW i ich rodzin – CZOK
18:00 +Mariolę Janoska

CZWARTEK - 28 grudnia

07:00 +Stanisława, Józefa Kużdżałów – od rodziny
18:00 W intencji kapłanów i o nowe powołania kapłańskie i zakonne

PIĄTEK - 29 grudnia - św. Mikołaj – REKOLEKCJE ADWENTOWE

08:00 Wynagradzająca NSPJ – od III Róży Żywego Różańca
16:30 Dziękczynna z prośbą o bł. Boże dla Filipa z racji urodzin – od prababci
18:00 +Władysławę Janoska w r.śm., - od męża i córki z rodziną
18:00 +Marię Górniak – od syna Darka i synowej Katarzyny

SOBOTA - 30 grudnia – dzień spowiedzi świętej

08:00 +Czesława Pileckiego – od brata Zdzisława z rodziną
08:00 +Marię Górniak – od męża Tadeusza
16:30 +Henryka Radochę – od sąsiadów z ul. Zwycięstwa 24
18:00 +Leszka Marca 14r.śm., - od żony z córkami
18:00 +Bolesława Dudka 5r.śm., - od żony

II NIEDZIELA Adwentu - 8 grudnia - uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

07:30 Dziękczynna z prośbą o bł. Boże dla Świeckiego Zakonu Franciszkańskiego i o nowe Powołania
07:30 Dziękczynna z prośbą o bł. Boże dla Marii Ścibisz – od męża i dzieci z rodzinami
09:30 +Andrzeja Stefańczyka
09:30 +Pawła Cofałę – od córek z rodzinami
11:30 +Wacława Kowalskiego 7r.śm., Helenę, Józefa, Tadeusza Frączków i zm. z rodz. Kowalskich
18:00 +Irenę, Czesława, Romana Miśtów, Jana Parzniewskiego, Stanisławę, Stanisława Mazurów