Modlitwa do Anioła Stróża dla dziecka

Anioł Stróź
Autor postu ks. Robert | 17-02-23

Modlitwa do Anioła Stróża to wspaniałe dzieło, które pomaga nam zacieśnić naszą więź z Bogiem i odczuć, że nie jesteśmy sami na drodze naszego życia. Modlitwa ta uczy nas także pokory, ufności i wdzięczności za opiekę i wsparcie, jakie otrzymujemy od Anioła Stróża.

Aniele Boży, stróżu mój, Ty zawsze przy mnie stój. Rano, wieczór, we dnie, w nocy Bądź mi zawsze ku pomocy, Broń mnie od wszystkiego złego i doprowadź do Żywota wiecznego  Amen.

Codzienna moblitwa dzieci

Drogie dzieci, zachęcam Was do codziennej modlitwy do Waszego Anioła Stróża. Proście go o opiekę i pomoc w trudnych sytuacjach, dziękujcie mu za to, co zrobił dla Was w ciągu dnia i proszę go o błogosławieństwo na kolejny dzień. Pamiętajcie, że Anioł Stróż jest zawsze obok Was i nigdy Was nie opuszcza.

Drodzy Rodzice, pokażcie swoim dzieciom, jak ważna jest modlitwa do Anioła Stróża. Zachęcajcie je do codziennych rozmów z nim, przypominajcie o nim w trudnych sytuacjach i dziękujcie mu za opiekę i pomoc. Pokażcie swoim dzieciom, jak wspaniałym i niezwykłym duchowym przyjacielem jest Anioł Stróż.

Niech Anioł Stróż będzie Waszym przewodnikiem i przyjacielem na drodze Waszego życia. Niech was prowadzi i chroni każdego dnia.